Ανατροπή του αιώνα απο την Μπαρτσελόνα! (HD VIDEO)

Η Μπαρτσελόνα ολοκλήρωσε το μεγαλύτερο comeback στην ιστορία του Champions League, σκοράροντας τρία γκολ στα τελευταία επτά λεπτά για να αναισθητοποιήσει την PSG με 6-5 στο σύνολο και εκ των προτέρων απο τους προημιτελικούς.
Έχοντας το προβάδισμα 4-0 μετά το πρώτο σκέλος, η PSG έθεσε ως στόχο να αποφευχθεί η ύπαρξη στη λάθος πλευρά της ιστορίας, αλλά με τους Lionel Messi, Luis Suarez και Neymar, όλα είναι δυνατά.
Αυτή αποδείχθηκε να είναι το σχέδιο της Μπαρτσελόνα . Ένα ελεύθερο λάκτισμα απο τον  Neymar στο 88ο λεπτό και το πρώτο λεπτό του χρόνου διακοπής έφερε τη Βαρκελώνη με την ακμή.Φτάνοντας στο τελευταίο λέπτο του επιπλέον χρόνου ο Neymar έδωσε την ''σκυτάλη'' στον Sergio Roberto και εκείνος εξασφάλισε την νίκη.